Hakkımızda

 

Bahçe Harita olarak birmiyonnokta.com adresinde sizlere hizmet vermekteyiz. İnşaat ve yapı sektörünün olmazsa olmaz yardımcı kolu harita mühendisliğidir. Harita mühendisliği hem arsa hem inşa öncesi ve sonrası yapı işlemlerinde son derece ihtiyaç duyulan bir sektördür. Fakat firma seçiminde dikkatli olma ve en doğru seçimi yapmak gerekir. Bizler sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu alanda oldukça tecrübeliyiz. Firma olarak müşterilerimize en doğru ölçümleri yapma vaadi veriyoruz. Ölçümlerimizde hassas ve dikkatli bir tutum ortaya koyuyoruz. Bu sayede herhangi bir sapma olmasının da önüne geçmiş bulunuyoruz. Sizlere hem arsalar için hem de yapılar için ölçüm hizmeti sunduğumuz gibi danışmanlık konusunda da hizmet vermekteyiz.

 

Edirne hizmet sektöründe harita mühendisliği alanında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. Bunun sebebi ise hizmet politikamızın yanı sıra işimize olan bağlılığımızdır. İşimiz en doğru şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bunun için gerekli olan tüm yasal prosedürlere uymaktayız ve mevzuatın çizdiği sınırlar içinde işlem yapmaktayız.

 

Sizlere haritalama alanında pek çok farklı hizmeti bir arada sunmaktayız. Arsa ölçümü ve halihazır harita hazırlama hizmetlerimiz bunlara örnek verilebilir. Ayrıca yapı aplikasyon krokisi hazırlama ve röperli kroki hazırlama konusunda da deneyimli ve de bilgiliyiz. Hem yapılarınız için hem de arsa arazileriniz için ihtiyacınız olan harita mühendisliği hizmetini bizi tercih ederek en kaliteli şekilde alabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

İpsala Cins Değişikliği

a) Yapı kullanma izin belgeniz olan yada yapı kullanma izin

İpsala Aplikasyon(Sınır Tespiti)

Taşınmaza (Arsa,Tarla vb.) ait sınırların, arazide tespit edilip işaretlenmesi işlemidir

İpsala Lihkab

Lihkap nedir ? Ne iş yapar ?

Yorumlar

“asaN” Hasan Çalışkan
5 Yıldız

Çok ilgili ve yardımsever Yaşam Bey. Arsamıza kadar bizi kendi arabasıyla götürdü ve yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ediyorum kendisine. 10/10

Nebi Saygılı
5 Yıldız

Kolon aplikasyonunda ve kotların verilmesi sırasında birlikte çalıştık. Her inşaat mühendisinin şantiyesinde görmek istediği harita mühendisidir. İşini ahlakıyla gerçekleştiren gerçek bir mühendis. Umarım tekrardan birlikte çalışırız.

Doğukan ÖZDOĞAN
5 Yıldız

Gerçekten fiyat performans odaklı, hızlı ve özverili sonuç elde edebiliceğiniz samimi bi harita ofisi. Oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim.